Терміново! Акція!

Шановні ветерани та громадяни України!

          7 червня 2018 року у Києві під головуванням С.В.Червонописького було проведено засідання Правління Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) (далі – УСВА), на якому прийняте рішення щодо подальшої реакції ветеранів на повне ігнорування спільноти і демонстративну неповагу органів виконавчої влади до ветеранів війни, військової служби і  силових структур, ветеранів  праці, чорнобільців і інших прошарків громадянського суспільства.

Члени Правління обурені протиставленням ветеранів війни, які мають однаковий статус, обмеженням прав учасників бойових дій у зарубіжних державах, запропонували розширити раніше наголошений перелік вимог ветеранів і звернути увагу на постійне зниження Урядом соціальних стандартів, а саме – зменшення норм споживання газу і електроенергії, підвищення тарифів на комунальні послуги і енергоносії, що приводить до зубожіння родин ветеранів, а також на необхідність своєчасної і повної реалізації вже прийнятих рішень щодо житлового забезпечення осіб з інвалідністю в наслідок війни.

У зв’язку з відсутності безпосереднього діалогу з керівником Уряду члени Правління УСВА підтримали пропозицію щодо необхідності проведення попередніх зустрічей голів обласних, районних і міських організацій УСВА з керівниками місцевих органів влади з метою інформування їх про вимоги і заході УСВА для захисту соціальних прав ветеранів. Такі зустрічі тільки розпочалися і ми чекаємо на їх результати.

Але, за вимогами більшості територіальних організацій УСВА на 19 червня 2018 року заплановано проведення масової акції ветеранів афганської війни у Києві. Акція  може бути підтримана іншими громадськими організаціями, які виступають на захист соціальних прав громадян України.

Акцію буде проведено 19 червня 2018 року в Урядовому кварталі м. Києва на вулицях, на яких розташовані будівлі органів законодавчої і виконавчої влади, з 8.00 і завершиться проведенням загального мітингу на площі Конституції біля будівлі Верховної Ради України.

Місця збору, маршрути руху, завдання і форми дій учасників акції будуть доведені до голів обласних організацій УСВА індивідуально.

В зв’язку зі спекою, що прогнозується на день акції, наполегливо пропонуємо учасникам мати індивідуальний запас води і утриматися від вживання будь яких напоїв, які вміщують алкоголь.

Голова УСВА                                                                                                                        С.ЧЕРВОНОПИСЬКИЙ