НА ЗАХИСТІ ПРАВ ВЕТЕРАНІВ

19 вересня відбулося засідання Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю.
kyiv_210918_01.jpeg

В роботі Комітету взяли участь голова УСВА С. Червонописький,  заступники  голови УСВА В.  Аблазов, О. Литвинов, голова Київської обласної організації УСВА О. Янківський.
kyiv_210918_02.jpg
1.  На засіданні розглянуто проекти законів:
– про внесення змін до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (щодо встановлення статусу учасників бойових дій) (р. №8395,  н. д. А. Антонищак та інші).
Прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді України повернути законопроект автору законодавчої ініціативи на доопрацювання;
– про внесення зміни до статті 1 Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною» щодо призначення пенсій учасникам АТО, нагородженим орденами України (р. №8033, н. д. О. Білозір та інші).
Прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді України повернути законопроект автору законодавчої ініціативи на доопрацювання;
– про внесення змін до Закону України «Про дорожній рух» щодо організації дорожнього руху для осіб, які рухаються в кріслах колісних  (р. № 7486, КМУ).
Прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти законопроект за основу і в цілому.
kyiv_210918_03.jpg
2. Заслухано інформацію Міністерства фінансів України щодо суми коштів, які передбачені на 2019 рік для забезпечення житлом учасників АТО та учасників бойових дій та території інших держав.
Голова УСВА С. Червонописький виступив у дискусіях по питанням порядку денного.
За результатами розгляду будуть внесені пропозиції до проекту Державного бюджету України на 2019 рік під час його доопрацювання до другого читання.
kyiv_210918_04.jpeg

Прес-служба УСВА.