Не у відповідь, але для балансу думок!

Нещодавно в газеті «Сумщина» (№41, 2018 р.) оприлюднили «Відкрите звернення до учасників бойових дій в Афганістані – мешканців Сумської області». Конкретно «звертався» Володимир Антошкін за псевдо дорученням групи членів СОВЕАФ із м. Суми.

«Звертався» стосовно обласної конференції СОВЕАФ, яка відбулася п’ятьма місяцями раніше. Очевидно, за п’ять місяців Володимир Антошкін так добре проаналізував конференцію, у якій навіть не брав участь, що прийшов до висновку її незаконності й нелегітимності.

Таке рішення пан Антошкін ухвалив для себе через «відсутність на конференції «афганців» м. Суми (конкретно – його!) та інших порушень». Не дивно, що Володимир Антошкін так подумав, адже сам на заході не був і протоколів конференції не бачив. Що «активіст» мав на увазі під «іншими порушеннями», ми поки здогадуємося…

Чому Володимира Антошкіна не запросили на конференцію? Тому що є чіткий регламент, у якому прописано, що коло осіб, які можуть взяти участь у заході, – обмежене.

Нині хотілося б просто для банального балансу думок сказати… Сьогодні нам, «афганцям», напевно, як ніколи потрібно об’єднатися, демонструвати гідний приклад і виховувати молодь на нашому досвіді. А такі необдумані дії, «звернення» призводять лише до того, що авторитет організації в суспільстві падає…