На Охтирщині гралися в «Захисників»

Національно-патріотична гра відбулася за сприяння відділу молоді та спорту Охтирської міської ради спільно з Управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, Комунальною установою Сумської обласної ради «Сумським обласним центром відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання», Охтирською організацією Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та військовою частиною А 0563.

— Міська національно-патріотична гра «Захисники» проходить за планом роботи міської координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання. Захід триває на території полігону військової частини А 0563 та поєднує в собі елементи військово-патріотичного, спортивного та інтелектуального спрямування, – коротко охарактеризувала гру начальник відділу молоді та спорту ОМР Світлана Долганова.

За словами заступника голови міської координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання, депутата ОМР, голови ОО УСВА (воїнів-інтернаціоналістів)  Григорія Довгаля, національно-патріотичне виховання молоді міста – пріоритет у роботі міської ради.

У «Захисників» грала молодь з Охтирського коледжу Сумського національного аграрного університету, Державного навчального закладу «Охтирського центру професійно-технічної освіти», Молодіжної громадської організації «Охтирського військово-спортивного клубу «Пам’ять», Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, військової частини А 0563 та жителі міста. Загалом, представили 12 команд.

Кращого визначали за підсумками вікторини з історії українського козацтва, огляду якості (рівня) початкової військової підготовки в складанні бойової зброї на швидкість. Управлялося юнацтво й у військово-тактичній (гра на місцевості з використанням елементів пейнтболу) та фізичній підготовці (вправи з кросфіту).

Оскільки будь-яке змагання передбачає переможців, кращих «Захисників» відзначили грамотами та сувенірною продукцією. Чемпіонство здобула команда «Сапер» (в/ч А 0563), другу позицію розділили «Ярость» (Охтирський коледж СНАУ) з «Пам’яттю 2» (МГО «Охтирський військово-спортивний клуб «Пам’ять»), а бронзу вибороли «Месники» (збірна команда «Охтирського військово-спортивного клубу «Пам’ять» та в/ч А 0563).