Точка зору почесного голови СОО «СОВЕАФ» Володимира Артюха

У новині «Не у відповідь, але для балансу думок» ми вже висловлювали власне ставлення до дивних «витівок» Володимира Антошкіна, які він чинить, прикриваючись псевдо дорученнями групи членів СОВЕАФ із м. Суми. Тоді йшлося про «відкрите звернення» «активіста» до учасників бойових дій в Афганістані.

Очевидно, звернення пана Антошкіна виявилося безрезультативним, і «активіст» вирішив перейти до більш рішучих дій. До власної підтримки Володимиру вдалося залучити аж п’ять (!) однодумців із близько 4 500 ветеранів Афганістану в області. Таке зібрання «активісти» організували минулого тижня.

Справді, не хотілося б занурюватися в подробиці їх «масових» перемовин, а надто – коментувати кожну витівку Володимира Антошкіна. Проте, виникає запитання, чи гідна така поведінка звання члена Української спілки ветеранів Афганістану? Чи подібні «революційні зібрання», – дійсно, те, що нині, в час воєнного стану, турбує цих чоловіків найбільше?..

Зі свого боку ми розцінюємо такі дії пана Антошкіна, Григорія Савченка й іще трьох осіб із його «команди» як відвертий підрив іміджу члена УСВА в суспільстві, гру на користь країни-агресора.

Вчасно «дієте», панове!