КОРОТКО З НАРАДИ ПРАВЛІННЯ УСВА

5 грудня в Київському міському Палаці ветеранів відбулося чергове засідання Правління Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). Порядок денний оприлюднила прес-служба УСВА.

Основні питання зустрічі пропонуємо до Вашої уваги за стислим викладом голови Сумської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану Володимира Рикуна.

  1. Доля спеціалізованого госпіталю ветеранів, учасників бойових дій «Лісова поляна»

Не секрет, що лікувально-оздоровчий заклад хочуть реорганізувати в іншу установу. Остаточну крапку в питанні поставлять наприкінці місяця, коли відбудеться конкурс на заміщення посади начальника закладу. Якщо на посаді залишиться ця ж людина, що й зараз, госпіталь не чіпатимуть. Щойно ж «поставлять» когось нового – можемо сміливо готуватися до боротьби за «Лісову поляну».

  1. Організації УСВА звітували про власну діяльність

Кожен із осередків представив результати роботи, успіхи в спортивному, патріотичному вихованні молоді.

  1. Обговорили проведення 30-ї річниці виведення радянських військ із Афганістану

На нараді представили нову нагороду УСВА «Честь. Мужність. Пам’ять». Також обговорили відповідний очікуваний акт Кабінету міністрів України.

  1. Про деякі особливості наступних президентських і парламентських виборів у 2019 році

Виступив голова УСВА Сергій Червонописький.

  1. Національно-патріотичне-виховання на Київщині визнали за кордоном

Йшлося про те, що діти, учасники національно-патріотичних організацій Київщини вибороли вісім золотих медалей на міжнародних змаганнях .

Окрім того, Володимир Рикун повідомив про служіння «афганцями» панахиди загиблим побратимам та долучення учасників засідання до відкриття меморіальної дошки загиблому Герою України Олегу Міхнюку.

Володимир Рикун із синами загиблого Героя України Олега Міхнюка Євгеном і Олегом