Анатолій Линник — із Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні бойові побратими, сім’ї загиблих! Дорогі партнери!

Перегортаємо нині сторінку життя Сумської обласної організації «Спілки ветеранів Афганістану» під номером 2018.

Що за плечима залишили? Траплялося різне: не без труднощів, звичайно, не без непорозумінь. Проте жодного разу мене не полишав оптимізм, упевненість у правильності наших дій на шляху до забезпечення спокійного «завтра», пропагування національно-патріотичного виховання молоді.

Я вдячний кожному своєму побратиму, члену Спілки за те, що гідно несете звання «ветеран Афганістану» в суспільстві. Вдячний за мужність, правдивість, Вашу стійку громадянську позицію. Дякую Вам за мудрість, досвід і спогади, якими Ви радо ділитеся зі зростаючим поколінням.

Висловлюю вдячність партнерам нашої організації: директору  компанії «Guala Closures Ukraine» Володимиру Зайцю, генеральному директору заводу «Керамейя» Івану Телющенку, страховій групі «ТАС», особливо – Людмилі Поповській. Я радий нашій співпраці, сподіваюся пролонгувати її на десятки років.

А що попереду? Попереду – більше. Ставимо нові цілі, формуємо плани. І найперше – відзначимо 30-у річницю виведення військ із Афганістану. Я вкотре повторюю, що продовжуватиму докладати максимум зусиль до проквітання організації, забезпечувати добробут всередині Спілки й сприятливе для неї тло ззовні.

У новому, 2019 році я бажаю кожному міцного здоров’я, позитивних емоцій і втілення всіх задумів. Нехай новий рік принесе у ваше життя більше яскравих фарб, підсилить матеріальні надбання. Зичу, щоб усюди з вами пліч-о-пліч крокував успіх. Душевного тепла, щастя вам, вашим рідним і близьким!

Із Новим роком та Різдвом Христовим!

Поважаю! Ціную!
Голова СОО «СОВЕАФ» Анатолій ЛИННИК