ПЕРЕДНОВОРІЧНИЙ ЗВІТ ВОЛОДИМИРА РИКУНА ЩОДО ДІЯЛЬНОСТІ СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ УСВА

Добігає кінця 2018 рік – настає час підсумків. До вашої уваги публікуємо стислий звіт заступника голови Сумської обласної організації «Спілки ветеранів Афганістану», голови Сумської міської організації УСВА Володимира РИКУНА.

За словами очільника міської Спілки, на початку року, що минає, він запропонував дві кандидатури на здобуття ордену «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня. Голова Сумської міської ради Олександр Лисенко підтримав обидва претенденти. Як наслідок, за сприяння національно-патріотичному вихованню молоді Сумщини, підтримку розвитку Сумського обласного клінічного госпіталю ветеранів війни нагороди отримали Сергій Черняков та Сергій Зубань.

Також Володимир Рикун повідомив, що спільними зусиллями організації було здобуто щомісячні виплати з міського кошторису сім’ям загиблих учасників бойових дій у Афганістані та ветеранам із інвалідністю І-ї групи. 23 таких родини вже отримують по 1 000 грн., а вісім ветеранів – по 1 200 грн. надбавки до пенсії. Поки що Суми – єдине місто в Україні, де вказаним групам населення виплачують подібні надбавки.

15 лютого (до 29-ї річниці виведення військ із Афганістану) учасники організації провели заходи з національно-патріотичного виховання в п’яти сумських школах, Сумському обласному краєзнавчому музеї, Управлінні міністерства внутрішніх справ у Сумській області.

Цьогоріч міська організація провела й два спортивних турніри за Кубок «Спілки ветеранів Афганістану»: з міні-футболу та шахів.

Завдяки тривалим перемовинам вдалося укласти угоду з міськрадою щодо капітального ремонту пам’ятника загиблим воїнам Афганістану в обласному центрі. Нині роботи практично завершено.

Окрім того, навесні та восени члени Сумської міської організації їздили до Києва, де мітингували під Верховною Радою, відстоюючи власні права.

Також Володимир Рикун додав, що за власні кошти відремонтував дві палати та душеву кімнату в обласному госпіталі.

Голова міської організації наголосив, що це – неповний перелік зробленого. Вирішували й організаційні питання, упорядковували справи всередині організації.

Володимир Рикун також повідомив, що на останньому засіданні Правління міської організації прийняли рішення виключити Володимира Антошкіна зі Спілки ветеранів Афганістану.