Володимир Рикун: «Ми своїх не полишаємо!»

Життєва історія ветерана Афганістану Сергія Попова зачепа за душу. Склалося так, що чоловік залишився без рідних і опинився в приймальні-розподільнику при Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ України в Сумській області. Останнім часом жив там.

Та й то не всі удари долі, які довелося витримати «афганцю». Нещодавно Сергій Попов зламав шийку стегна. За допомогою чоловік звернувся до Сумської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану. І йому допомогли.

— Сергій зателефонував і розповів про те, що з ним сталося. Я одразу зв’язався з начальницею Сумського обласного клінічного госпіталю ветеранів війни Інессою Савенко. Вона не відмовила й пообіцяла надати належну допомогу. Учинити інакше я не міг. Ми ж своїх не полишаємо, – прокоментував ситуацію голова СМО УСВА Володимир Рикун.

Також Володимир Рикун повідомив, що сьогодні організація замовила машину, на якій Сергія Попова привезли до госпіталю. Нині він перебуває в хірургічному відділенні, де лікуватиметься й реабілітуватиметься найближчим часом.