У Конотопі працює виставка, присвячена подіям у Афганістані

24 січня 2019 року у великій виставковій залі Конотопського міського краєзнавчого музею ім. О. М. Лазаревського відбулося відкриття персональної виставки художніх робіт відомого художника з міста Ічня Чернігівської області Юрія Борща «У моїй долі був Афганістан». Про це повідомив kоnotop.in.ua.

Виставка присвячена 30-й річниці виведення військ з Афганістану й відбулася за сприяння Української спілки ветеранів Афганістану та особисто Олексія Телятника.

Із вітальним словом виступив заступник міського голови Володимир Максименко, який наголосив на важливості пам’ятати нашу історію. Спогадами про ті військові роки поділилися безпосередні учасники бойових дій в Афганістані: Олексій Телятников, Віктор Сущенко, Віра Рубльова та Валентина Марфенкова.

Місцевий краєзнавець, художник Володимир Борошнєв зазначив, що представлені на виставці роботи яскраво відображають спогади митця про перебування в складі інтернаціонального контингенту в Афганістані.

Усього представлено 43 роботи Юрія Борща.

Виставка продовжить роботу до 14 лютого 2019 року в Конотопському міському краєзнавчому музеї ім. О. М. Лазаревського (вул. Садова, 2).