Зустрічі представників СМО УСВА зі школярами набирають обертів

«Марафон» просвітньо-історичних зустрічей ветеранів Сумської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану зі школярами триває. Сьогодні про воєнні події 1979-1989 років детальніше дізналися випускники Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 імені Героя України Олександра Аніщенка. Спогадами ділилися Юрій Ситниченко та Григорій Гончаренко.

— Цю історію можна розповідати довго, але ми мали лише годину й намагалися говорити якомога стисло. Справді, було, що сказати. Я залишався останнім офіцером у Афганістані під час виводу військ. При мені запускали останній снаряд. Пізніше, через 20 років, отримав Орден Червоної Зірки. Григорій Гончаренко навпаки ж брав участь у введенні військ до Демократичної республіки. Він також пригадав ці події та перші воєнні операції , – розповів Юрій Ситниченко.

Зустрілися в Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці, куди «афганці» прийшли не з пустими руками. Після спілкування Юрій Ситниченко поповнив обласний книжковий фонд виданням про миротворчі операції. Його свого часу ветерану вручили від Кабінету Міністрів України.

У понеділок, 11 лютого, представники СМО УСВА відвідають Сумську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів №7 імені Максима Савченка.