Привітання Анатолія Линника з Днем визволення України від фашистських загарбників

Дорогі ветерани, бойові побратими!

Від імені «Сумської обласної організації «Спілки ветеранів Афганістану» щиро вітаю з Днем визволення України від фашистських загарбників.

Війна не знає національностей. Тоді, в страшному сорок четвертому, під час Карпатсько-Ужгородської операції, в ході якої була звільнена Україна, плечем до плеча билися солдати з усіх республік великої країни – СРСР.

Разом вони пройшли серйозні випробування, вистояли та перемогли. Патріотизм, сила духу, згуртованість і взаємна підтримка визначили весь результат війни.

76 років тому прогриміли останні постріли Другої світової на території України. З того пам’ятного дня вся земля нашої Вітчизни стала вільною.

Нині зросло не одне покоління, яке знає про ці стрішні часи лише з фільмів та книг. Але в пам’яті народній назавжди залишаться самовідданість і мужність тих, хто відстояв свободу і незалежність нашої Батьківщини.

У цей жовтневий святковий день, ми вшановуємо і славимо переможців, які подарували нам щастя жити і трудитися на мирній землі та під мирним небом ростити дітей.

Бажаємо кожному міцного здоров’я, радості, щастя та впевненості в завтрашньому дні!

З глибокою повагою, 

голова СОО «СОВЕАФ»  Анатолій Линник