Відбулося чергове засідання правління СОО «СОВЕАФ»

26 березня в офісі Сумської обласної організації «Спілки ветеранів Афганістану» знову зустрілися очільники міських та районних «афганських» організації Сумщини. Обговорювали актуальне.

Серед основних питань порядку денного – включення нового очільника Недригайлівської районної організації Спілки ветеранів Афганістану до складу правління СОО «СОВЕАФ», виконання Плану заходів з підготовки і відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та обговорення напрямів діяльності Спілки щодо захисту соціальних і медичних прав ветеранів.

Із першим питанням виступив почесний голова СОО «СОВЕАФ» Володимир Артюх. Він повідомив, що під час конференції 1 березня голова Недригайлівської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Павло Дериземля оприлюднив наміри скласти повноваження. Оскільки конференція проводилася згідно з усіма офіційними вимогами, бажання ветерана Афганістану підтримали. На його місце призначили воїна-інтернаціоналіста Олександра Педька.

Сьогодні очільники «афганських» організацій Сумщини одноголосно прийняли його у свою родину. Новий очільник спілки в Недригайлові коротко розповів про себе:

— Народився 19 вересня 1964 року в Недригайлівському районі. Служив у 101 мотострілковому полку (провінція Герат). Нині працюю.

У свою чергу голова СОО «СОВЕАФ» Анатолій Линник закликав Олександра підтримувати ветеранів Афганістану, особливо піклуватися про воїнів із інвалідністю та родин загиблих. Очільник обласної організації підсумував, що діяльність Павла Дериземлі виокремлювалася самовідданістю справі та надійністю, цьому ж попросив приділити увагу й нового члена правління.

Йшлося також про засідання правління Української спілки ветеранів Афганістану, яке відбулося 14 березня. Анатолій Линник оголосив розглянуті питання, говорили про політику. Голова СОО «СОВЕАФ» запропонував «афганцям» передплатити газету «Третій тост», оскільки видання слугує своєрідним «рупором» новин для воїнів-інтернаціоналістів по всій Україні.

Важливо, що серед порушених тем, акцентували на потребі фінансової підтримки для голови Кролевецької районної організації УСВА Анатолія Максименка.

А в підсумках відзначення 30-ї річниці виведення радянських військ із Афганістану Анатолій Линник нагородив медалями почесного голову СОО «СОВЕАФ» Володимира Артюха, голову Великописарівської районної організації УСВА Анатолія Зражевського та Лебединського союзу ветеранів Афганістану «Титан» УСВА Григорія Грищенка.