У Ромнах тривають спортивні змагання, присвячені 30-й річниці виведення військ із Афганістану

Днями в Ромнах відбувся відкритий турнір із настільного тенісу, присвячений 30-й річниці виведення радянських військ із Афганістану. Участь у змаганнях взяли 24 спортсмени з Прилук, Липової Долини, Конотопу, Недригайлова та Ромен.

Відкривав турнір заступник голови спілки Роменського товариства учасників війни в Афганістані Сергій Шебедя. Він привітав присутніх із початком змагань і побажав спортивних звершень.

Переможцем турніру у віковій категорії до 60-и років став Антон Бойко. Серед старших кращим із настільного тенісу виявився Володимир Вертій. Петро Чумак і Володимир Столяр посіли ІІ і ІІІ місця відповідно. Усі фаворити змагань – із Ромен. Їх нагородили грамотами й цінними подарунками.

Нагадаємо, раніше в місті з нагоди вшанування 30-ї річниці виведення військ із Афганістану провели турнір із рукопашного бою.

Долучилися до нього не лише вихованці місцевих шкіл бойових видів спорту, а й команди з Лебедина, Сум і Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка.

Поєдинки тривали в запеклій та безкомпромісній боротьбі. Спортсмени потішили вболівальників гарною підготовкою та волею до перемоги.

Найбільша кількість нагород усе ж таки залишилася в Ромнах. Грамотами й медалями переможців урочисто вітали учасники бойових дій у Афганістані.