Вітаємо Анатолія Линника з Днем народження!

Березень, справді, багатий на Дні народження! Весна споконвіку дарувала світу не лише незабутні емоції, а й чудових людей. І сьогодні, 30 березня, День народження святкує надійний товариш, справжній друг, успішний керівник, чуйний, добрий та мудрий голова Сумської обласної організації «Спілки ветеранів Афганістану» Анатолій Линник!

Шановний Анатолію Івановичу!

Українська спілка ветеранів Афганістану, комітет сімей загиблих у Сумській області, велика «афганська» родина Сумщини, Ваші друзі та адміністрація сайту щиро вітає Вас зі святом!

Величезне спасибі Вам за небайдужість до потреб Спілки, за наполегливість у досягненні спільних цілей. За терпіння, твердість рішень і цілеспрямованість – окреме Вам наше визнання. Ваша діяльність стосовно Сумської обласної організації «СОВЕАФ» – приклад ентузіазму і самовідданості, які так необхідні для процвітання Спілки.

Ми звикли до Вас, як до найбільш відповідального, соціально й професійно активного голови. Дякуємо за щоденний приклад відданості власній справі!

Щиро бажаємо Вам фізичного й душевного здоров’я. Нехай Ваша масштабна відповідальність не обтяжує Вас, а приносить лише задоволення. Зичимо Вам ніколи й ні в чому не знати поразок. Хай життя не припиняє відкривати перед Вами нові горизонти, дарувати нові сили.

Реалізуйте задумане, знаходьте вірних союзників. Нехай теперішнє тішить, а майбутнє надихає!

Вітаємо, Анатолію Івановичу!

Із найщирішими побажаннями,
Ваші побратими, друзі та колеги!