«ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ, УЧАСНИКІВ АТО ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ» ЗАПРОШУЄ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ!

Комунальна установа «Центр обслуговування учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей» Сумської міської ради в Сумах працює із 2017 року.

Заклад сприяє швидкому та ефективному вирішенню найрозповсюдженіших проблем учасників бойових дій та їх сімей. До кола компетенції установи входить надання соціальної підтримки: із житлово-побутових питань (ремонтні роботи, пошук житла, прибирання прибудинкової території), працевлаштування (пошук роботи, складання резюме, тренінги з правил проходження співбесід), надання засобів малої реабілітації (милиці, інвалідні візки), отримання земельної ділянки, консультацій  щодо надання компенсацій за лікування, путівок санаторно-курортного оздоровлення, протезування, участь у програмах місцевого та державного рівня тощо.

Окрім того, Центр надає кваліфіковану психологічну допомогу. Оскільки наслідки війни впливають не лише на психофізичне здоров’я військовослужбовців, але й на членів їх сімей, із отриманими психотравмами  необхідно плідно працювати. Чим раніше надана фахова підтримка, тим краще прогноз розвитку особистості на майбутнє. Основна мета практичного психолога Центру – відновлення психофізичного та соматичного здоров’я. Фахівець проводить роботу з виявлення умов, що перешкоджають гармонійному розвитку особистості.

Поряд із психологічною реабілітацією Центр пропонує медичні послуги. Їх надають кваліфіковані лікар-терапевт, невролог та фізіотерапевт.

Відновленням природної потреби організму в руховій активності учасників бойових дій та  членів їх родин займаються фізичні реабілітологи. Вони сприяють збереженню та підтримці хворого організму в найкращому функціональному стані, попередженню ускладнень, спровокованих хворобою й породжених вимушеним спокоєм, стимулюванню потенційного захисту організму в боротьбі з захворюванням, залученню хворого до активної участі в процесі одужання, прискоренню ліквідації місцевих анатомічних та функціональних проявів хвороби, швидкому відновленню функціональної повноцінності людини, вихованню позитивного ставлення хворих до загартування свого організму звичайними природними факторами тощо.

А завдяки співпраці з закладами творчого спрямування Центр має можливість надавати безкоштовні квитки до театрів, на концерти, різноманітні соціальні, спортивні заходи, майстер-класи, лекції, тренінги, семінари, що дають змогу об’єднатися, споріднитися, розвиватися у відновленні та зміцненні родинних та суспільно корисних зв’язків.

Хто має право звертатися до Центру?

Заклад надає допомогу учасникам антитерористичної операції, бойових дій та інвалідам війни з числа учасників антитерористичної операції та з числа тих, хто брав участь у бойових діях на території інших держав, членам їх сімей, зареєстрованим у Сумах й внесеним до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.

Що треба для отримання послуг від Центру?

  • Паспорт;
  • Ідентифікаційний код;
  • Посвідчення учасника бойових дій.

Графік прийому громадян:

Понеділок – четвер: 8.00 – 17.15.

П’ятниця: 8.00 – 16.00

Адреса: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 165/71.

Контакти: 050 107 94 53; www.atocentr.sumy.ua.

 «Центр обслуговування учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей» запрошує всіх ветеранів Афганістану, зареєстрованих у Сумах! Фахівці гарантують надання безкоштовної якісної та професійної допомоги, підтримки в різних соціальних чи юридичних питаннях!