У Глухові розпочався 32-й військово-патріотичний похід «Шлях Мужності – 2019»

Партизанськими стежками лісового масиву між Глухівським та Путивльським районами вирушили 120 юнаків та дівчат. Детальніше про подію розповіли в регіональній газеті «Неделя».

«Шлях Мужності – 2019» долатимуть вихованці військово-патріотичного клубу «Мужність», який очолює син члена Глухівської міської організації «Град» Української спілки ветеранів Афганістану Кирило Ященко, учні Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-патріотичною підготовкою, представники Глухівського району, а також школярі з Дружби, Шостки, Охтирки, Путивля, Сум, Недригайлова та Ромен.

Напутнє слово учасникам походу виголосили директор Глухівського ліцею-інтернату Ірина Терещенко та військовий капелан 16 ОМПБ отець Назарій. Перед походом юнаки поклали квіти в честь пам’яті загиблих у Другій світовій війні та Героїв Небесної Сотні.

 

На відважне юнацтво вже чекає військово-тактична теренова гра, смуга перешкод, аукціон бажань, святковий феєрверк і 15-метрове вогнище. Триватиме «Шлях Мужності – 2019» до 5 травня.