Сумські «афганці» судили шкільні змагання з багатоборства

Сьогодні в Піщанській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів міста Суми відбулися спортивні змагання національно-патріотичного спрямування. Вправлялися учні в багатоборстві. Участь узяли юнаки восьмого та дев’ятого класів.

Примітно, що судили змагання ветерани Афганістану та АТО. На захід запросили також 93-річну бабусю, учасницю Другої світової війни. Від Сумської обласної організації «Спілки ветеранів Афганістану» школу відвідали заступник голови СОО «СОВЕАФ», голова Сумської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану Володимир Рикун та заступник голови СМО УСВА Олександр Марченко. Детальніше про змагання розповів Володимир Рикун:

— Захід, учасниками якого нам сьогодні довелося стати, насправді, суспільно важливий. Це – патріотичне виховання. Учні метали гранату, стріляли, перетягували канат, віджималися на брусах… Це цікаво для молоді.

Перемогу в багатоборстві здобули старші, дев’ятикласники. Учні восьмого класу отримали почесне ІІ місце. Кращих спортсменів нагородили дипломами.

А урочистого настрою змагальному дню надали святковим концертом.