Вимоги ветеранів задовільняють

Однією з основних вимог до уряду, які висунули ветерани Афганської війни в ході масових попереджувальних акцій біля будівель Кабінету міністрів України і Верховної Ради України влітку 2018 року, було збільшення пенсій особам із інвалідністю внаслідок війни та учасникам бойових дій з числа рядового та сержантського складу строкової служби й офіцерів, які не мали достатньої вислуги років для призначення відповідної пенсії.

У результаті тривалих консультацій і переговорів голови Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) (УСВА) С. Червонописького, заступників голови УСВА В. Аблазова та А. Літвінова з першим заступником міністра соціальної політики України О. Крентовським і міністром соціальної політики А. Ревою з цього питання було досягнуто взаєморозуміння. Керівники Міністерства соціальної політики доручили підготувати проект необхідного рішення уряду.

Бюрократичні процеси створення й нескінченного узгодження документа завжди тривають більше, ніж потрібно тим, хто з нетерпінням чекає його виходу.

Але минув «усього один рік» та ветерани отримали звістку про приватному успіху.

Кабінет міністрів України прийняв Постанову від 26 червня 2019 р № 543, якою встановлено нові розміри мінімальних пенсій для осіб з інвалідністю внаслідок війни, ліквідаторам наслідків Чорнобильської катастрофи, які показані в таблиці.

Липнева пенсія повинна бути вже в новому розмірі.

Так що, РАЗОМ МИ – СИЛА !!!

Заступник голови УСВА Валерій Аблазов