Офіс СОО «СОВЕАФ» — один із кращих в Україні

Сумська обласна організація «Спілки ветеранів Афганістану» часто висвітлює на сайті подробиці насиченого життя обласної Спілки. Ми пишемо про урочисті заходи до Днів вшанування пам’яті полеглих побратимів, розповідаємо про громадські заходи, екологічні акції, ініційовані керівництвом та членами організації, публікуємо новини з районів, відслідковуємо роботи  з благоустрою пам’ятників, меморіальних комплексів, дошок, музеїв воїнів-інтернаціоналістів.

З-поміж цієї інформації особливе значення мають новини про надання головою СОО «СОВЕАФ» допомоги сім’ям загиблих воїнів Афганістану, підтримка побратимів.

Нині ж йтиметься про приміщення, де систематично проходять засідання Правління СОО «СОВЕАФ», приймають важливі рішення щодо діяльності Спілки, звітують про роботу районних і міських організацій Сумщини, формують плани на подальшу громадську діяльність.

Офіс СОО «СОВЕАФ» працює з 2014 року. Із перших днів «будинком» сумських «афганців» опікується голова Спілки Анатолій Линник. І за цей проміжок часу із непримітного приміщення на балансі обласної ради «виріс» новий, світлий офіс, оснащений сучасним обладнанням.

«Виріс», звичайно, не без допомоги побратимів та добрих друзів. Свого часу створити приміщення СОО «СОВЕАФ» таким, яким воно є зараз, неабияк допомогли Іван Телющенко, Сергій Леоненко, Віталій Кривошеєв, Григорій Савченко, В’ячеслав Лук’яненко

І нині ж, попри чудовий стан офісу, роботи над його удосконаленням тривають. Аби місце зустрічі ветеранів Афганістану Сумщини утримувало солідний вигляд, Анатолій Линник співпрацює з місцевими органами самоврядування. Так, взимку спільними зусиллями усунули проблему протікання даху.

За ініціативи голови СОО «СОВЕАФ», в офісі вже використовують енергозберігаюче устаткування. Так, нещодавно поліпшили систему освітлення за рахунок світлодіодних ламп.

Прогресивний підхід голови СОО «СОВЕАФ» в опіці над приміщення справедливо зумовив офісу статус одного з кращих в Україні.

Великі справи починаються з дрібниць. Голова СОО «СОВЕАФ» переймається станом приміщення головного «афганського» приміщення, що в очоленні Спілки є справою менш масштабною, але значимою, і паралельно опікується питаннями ветеранів Афганістану Сумщини та родин загиблих на регіональному рівні.

Робота приносить результати там, де для неї створені відповідні умови.