1 жовтня — День ветерана та людей похилого віку

Дорогі ветерани!

Особливою датою перегортаємо другий місяць осені. 1 жовтня світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. В Україні, з 1991 року, цей день прийнято також вважати Днем ветерана.

Уже майже тридцять років поспіль свято має на меті привернути увагу суспільства до людей похилого віку, висловити їм повагу та вдячність, бути турботливими й милосердними до них. Ветерани війни, ветерани праці – усі ці люди багаторічною наполегливою працею та героїчними подвигами закладали підвалини української державності, стали носіями кращих культурних та трудових традицій.

На їх долю випали тяжкі випробування. Та, пройшовши крізь жахи тоталітаризму, голодоморів, війни та репресій, вони зуміли вистояти й пронести через життя найкращі духовні якості покоління: честь, гідність, вихованість, толерантність.

Від імені Сумської обласної організації «Спілки ветеранів Афганістану» висловлюю всім ветеранам щиру вдячність за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати й допомогти, за високу громадянську свідомість, за гідний приклад для наслідування.

Зичу міцного здоров’я, родинного щастя, злагоди та добробуту! Нехай вогник домашнього тепла, одвічне джерело любові та наснаги, завжди зігріває ваші серця!

З глибокою повагою,
голова СОО «СОВЕАФ» Анатолій Линник