VIII Конференція Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

30 жовтня в  Києві  відбулася VIII Конференція Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

Розпочали з ритуалу Пам’яті поблизу Всеукраїнського пам’ятника воїнам, загиблим в Афганістані, й на території Церкви Воскресіння Хрестового біля «Стіни скорботи і пам’яті». Останню відкрили на честь ветеранів Афганської війни, які загинули на сході України в наш час. Хвилиною мовчання пом’янули ветеранів, які пішли з життя внаслідок захворювань і поранень, отриманих в Афганістані.

Далі, як повідомляє прес-служба УСВА, Правління звітувало за п’ятирічний термін нелегкої роботи.

Традиційну почесну Президію вирішили не обирати, обмежилися робочою групою в складі голови УСВА Сергія Червонописького, голови Ревізійної комісії УСВА Юрія Віноградова й голови Дніпропетровської обласної організації УСВА Віктора Волошина, якому доручили ведення конференції.

До Конференції підготували інформаційні матеріали про діяльність УСВА та проєкти підсумкових документів, заздалегідь надіслані в електронному вигляді всім членам Правління УСВА.

Із доповіддю, за дорученням Правління, виступив голова УСВА Сергій Червонописький, який вирішив не обмежуватися лише тезами з посиланням на інформаційні матеріали.

Керівники обласних організацій, члени Правління УСВА доповнили виступ, внесли пропозиції до підсумкових документів і кандидатури голови УСВА на новий п’ятирічний період.

Діяльність Правління УСВА визнали задовільною. За пропозиціями Правління Хмельницької й Дніпропетровської обласних організацій, головою УСВА на новий п’ятирічний період Конференція переобрала Сергія Червонописького, а головою Ревкомісії УСВА – Юрія Віноградова.

У свою чергу, Сергій Червонописький, відповідно до Статуту УСВА, запропонував склад Правління та кандидатури своїх заступників. Заступниками голови УСВА затвердили Валерія Аблазова, Олександра Литвинова й Валерія Передрія.

Правління Сумської обласної організації «Спілки ветеранів Афганістану» на чолі з головою СОО «СОВЕАФ» Анатолієм Линником щиро вітає Сергія Васильовича з переобранням на посаду голови УСВА. Таке рішення Конференції вкотре свідчить лише про високу довіру ветеранів Афганістану з усієї країни, Ваш беззаперечний авторитет та активну громадянську позицію.

Саме Вам випала історична місія здійснювати глибинні зміни, очолити боротьбу за права воїнів-інтернаціоналістів та щоденною копіткою працею відстоювати принципи побратимів. Сил та оптимізму Вам на цьому нелегкому шляху. Підтримуємо! Нехай усе вдається!