Відбулося засідання Правління УСВА

Засідання керівників обласних організації Української спілки ветеранів Афганістану тривало в Києві 27 листопада. На порядку денному керівний орган УСВА розглянув питання стану справ у державі та пріоритети діяльності Спілки щодо захисту соціальних прав населення та ветеранів.

Із відповідною інформацією виступив голова УСВА Сергій Червонописький.

Члени Правління підкреслили необхідність збереження впливу УСВА на роботу «Госпіталю ветеранів війни «Лісова поляна». Обговорили також кадрові питання, меморіальні заходи з нагоди 40-ї річниці введення військ в Афганістан, нові пропозиції щодо вдосконалення системи нагород і символіки Спілки та активізацію передплати газети «Третій Тост».

Окремо, за пропозицією Одеської обласної організації, члени Правління УСВА порушили питання реагування на зміну територіального устрою України, створення ОТГ. Відбувся обмін думками й щодо питання продажу землі.

У підсумку знову окреслили головні завдання УСВА. Ними залишаються:

— Зупинення війни.
— Продовження боротьби за повне відновлення прав сімей загиблих воїнів і захист прав родин померлих ветеранів.
— Рішуча боротьба за права на отримання безоплатної медичної допомоги від держави:
— державне медичне страхування ветеранів і членів їх сімей, членів сімей загиблих воїнів;
   — відстоювання прав на пріоритетне лікування в госпіталі «Лісова поляна».
— Підтримка й активна участь у захисті соціальних прав всіх верств населення України, введення обґрунтованих тарифів, їх реальне зниження.
— Протидія введення несвоєчасного закону про продаж землі.
— Перешкоджання введенню непідготованої монетизації пільг у комунальній і транспортній сферах.
— Підготовка до виборів у місцеві органи влади.
— Своєчасне реагування на створення ОТГ стосовно діяльності й структури організацій УСВА.
Доцільним визнали довести до всіх членів УСВА на засіданнях Правлінь, нарадах і конференціях питання загрози втрати чинних прав і позицій ветеранів, необхідності активної боротьби за соціальні права ветеранів і громадян України. У разі виникнення подальших загроз порушень прав ветеранів Афганської війни організувати, за рішенням Правління УСВА, відповідні попереджувальні й більш рішучі акції громадянської непокори.

 

Прес-служба УСВА