Звернення Анатолія Линника з приводу Міжнародного дня людей з інвалідністю

Шановні бойові побратими, відвідувачі нашого сайту!

Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 14 жовтня 1992 року 3 грудня прийнято вважати Міжнародним днем людей з інвалідністю.

Звичайно, цей день ми не ототожнюємо зі святом, але цього дня масово звертаємо увагу на проблеми людей із інвалідністю, на захист їх прав, гідності й благополуччя. Цитуючи мету Всесвітньої програми дій відносно людей із інвалідністю, зазначу, що «3 грудня – це нагадування людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю».

Коли ми говоримо про наслідки війни в Республіці Афганістан, то пам’ятаємо, що дев’ять років, один місяць і 20 днів жахливих подій не лише забрали тисячі життів, а й зробили інвалідами 3560 українців. І якщо держава подекуди не приділяє достатньої уваги цій групі населення, то підтримка й участь у захисті соціальних прав усіх верств населення (а надто – соціально вразливих) є постійною складовою порядку денного завдань Української спілки ветеранів Афганістану й, звичайно ж, Сумської обласної організації «Спілки ветеранів Афганістану» як її обласного органу.

І я, як голова СОО «СОВЕАФ», закликаю кожного шанувати й підтримувати людей з інвалідністю, адже серед них – почасту герої, наші побратими, добрі друзі, знайомі.

Бажаю всім міцного здоров’я, витримки, мужності та оптимізму. Миру та спокою нам!

З повагою,
голова СОО «СОВЕАФ» Анатолій Линник