Звернення Анатолія Линника з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

14 грудня з 1986 року ввійшло в історію як День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Саме тоді, 14 грудня 1986 року, силами й наполегливістю відважного народу, над четвертим енергоблоком завершили будівництво захисного саркофагу.

Чорнобиль — біль Землі. Вибух на ЧАЕС став найбільшим лихом в історії ядерної енергетики. Це — справжня національна трагедія, наслідки якої відчутні й сьогодні. Мільйони «спалених» українських долей, сотні кілометрів відчуження з плином часу все глибше відходять у минуле, але вони ніколи не будуть забутими.

Герої-чорнобильці, які ліквідували наслідки аварії, врятували не одне майбутнє покоління від вбивчої радіації. Ми в неоплатному боргу перед цими людьми. Від імені Сумської обласної організації «Спілки ветеранів Афганістану» я схиляю голову перед кожним, хто віддав життя чи здоров’я, аби захистити інших від радіоактивного випромінювання.

Ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС — справжні патріоти, мужні та самовіддані герої! І я від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, сімейного затишку, оптимізму та добробуту. Нехай про вас пам’ятають і шанують так, як пам’ятаємо й шануємо вас ми, воїни-інтернаціоналісти.

З повагою,
голова СОО «СОВЕАФ» Анатолій Линник