Привітання Анатолія Линника з Новим роком та Різдвом Христовим

Дорогі бойові побратими! Шановні сім’ї загиблих воїнів Афганістану!

Ось і добіг кінця 2019-й рік. Традиційно напередодні новорічних свят я підбиваю підсумки. Завжди роблю це, аби порівняти й усвідомити зміни, які невпинно грядуть на життя українців із кожним новим роком.

Таких змін відбулося багато. 2019-й подарував нам достатньо здобутків, звичайно, були й нелегкі часи. Проте я радий відзначити, що цей рік, рік «перевороту» української влади, показав, що вагому роль в суспільно-політичному житті нашого народу відіграє й Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

На завершення 2019-о нам, Сумській обласній організації «Спілки ветеранів Афганістану», разом із бойовими побратимами з усієї країни, довелося «штурмувати» Офіс Президента України задля вирішення нагальних питань ветеранів. Разом ми вимагали зміни конкретних посадовців, бездіяльність яких прямо віддзеркалюється на рівні соціального життя населення. Протестували проти монетизації пільг ветеранам війни. Відстоювали госпіталь «Лісову поляну»…

Рік, який минає, забирав із собою в історію наших друзів, членів СОО «СОВЕАФ». Усе більше й більше стає тих прізвищ, які ми згадуємо, схиливши голови перед пам’ятником загиблим воїнам Афганістану.

Але причин для радості у 2019-у теж було чимало. Ми гідно й гучно відзначили 30-у річницю виведення радянських військ із Афганістану. Кілька ветеранів Афганістану з Сумщини отримали кошти на придбання житла. Ми допомагали членам сімей загиблих і підтримували наших побратимів.

У рамках діяльності обласної Спілки відбувалися зустрічі зі молоддю: проводили бесіди національно-патріотичного спрямування, організовували змагання на військовий хист, проводжали юнаків до лав Збройних Сил України.

Я тішуся тим, що на Сумщині вдалося збудувати міцний «місток поколінь» між «афганцями» та юнацтвом: між мудрістю та досвідом й ентузіазмом та запалом. Тішуся, що на пам’ятні заходи біля нашого меморіалу збирається все більше містян. А у Шостці цього року на честь ветеранів Афганістану назвали вулицю. Історія триває, але подвиг воїнів Афганістану пам’ятають.

Сьогодні хочу сказати «спасибі» партнерам нашої організації: директору  компанії «Guala Closures Ukraine» Володимиру Зайцю, генеральному директору заводу «Керамейя» Івану Телющенку, страховій групі «ТАС», особливо – Людмилі Поповській. Висловлюю вдячність цим людям за співпрацю та постійну підтримку СОО «СОВЕАФ».

Від імені Сумської обласної організації «Спілки ветеранів Афганістану» я бажаю залишити в старому році все, що обтяжує та непокоїть. Сердечно зичу кожному зберігати в душі любов та оптимізм, атмосферу спокою й добробуту. Нехай оминають всі біди та незгоди, а добрі справи повертаються сторицею.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою та найкращими побажаннями,
голова СОО «СОВЕАФ» Анатолій Линник