Для ветеранів планують проводити щорічні безкоштовні медичні огляди

Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда прогнозує введення обов’язкового щорічного безкоштовного медичного огляду ветеранів вже цього року. Про це інформує прес-служба відомства у Facebook.

«Я гадаю, що ці обов’язкові медичні огляди буде впроваджено зі стартом другого етапу медичної реформи, з 1 квітня 2020 року, коли ми перейдемо на оплату медичних послуг через Національну службу здоров’я України», – заявила голова відомства.

Міністр зазначила, що важливо займатися превенцією, а не долати наслідки, як це в більшості випадків відбувається нині.

«Ті ветерани, які не пройдуть цей безкоштовний медичний огляд, вони не матимуть права отримати від нас проплачену медичну послугу», – наголосила вона.

О. Коляда також відзначила, що відомство продовжує роботу з Міністерством охорони здоров’я щодо вдосконалення підходу, який передбачає пакет додаткових послуг, які безкоштовно надаватимуть ветеранам у медичних закладах.

«Наразі активно працюємо з тими закладами, які потенційно нам надаватимуть ці послуги», – наголосила міністр.

О. Коляда відзначила, що це будуть не всі медзаклади, а лише ті, які відповідатимуть вимогам НСЗУ і захочуть надавати послуги ветеранам.

Прес-служба УСВА