Звернення голови УСВА щодо епідеміологічної ситуації в країні

Головам територіальних організацій
Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

Шановні керівники! Шановні ветерани! Дороги бойові брати!

Доля знову посилає нам випробування на міцність і людяність у вигляді безпрецедентної світової біди. Я впевнений, що при взаємній допомозі ми подолаємо і ці, невідомі раніше, страхіття. Нас не налякати!

Але наполегливо прошу вас взяти активну участь у реалізації вже прийнятих державних і місцевих рішень і заходів щодо попередження і боротьби з новими загрозами життю наших громадян.

Для цього необхідно запропонувати органам влади використати всі можливості нашого потужного об’єднання, кандидатури до координаційних і виконавчих органів і структур, що створюються з цього приводу.

Кожному члену УСВА необхідно стати прикладом громадянської дисципліни у виконанні прийнятих рішень.

Не очікуючи нових вказівок і доручень прошу взяти на контроль і, у разі необхідності, надати допомогу родинам воїнів, які загинули в Афганістані і в сучасних бойових діях на сході України в АТО і ООС, родинам померлих ветеранів, родинам осіб з інвалідністю внаслідок війни, іншим особам, які цього вкрай потребують.

Для вирішення завдань обслуговування ізольованих, не хворих осіб можливо створити мобільні малочисельні групи з використанням особистого транспорту та додаткових цільових номерів мобільних телефонів, про які повідомити членів Спілки. Це особливо важливо для родин, які мешкають у сільській місцевості.

Про всі порушення прав ветеранів та їх родин на медичне та побутове обслуговування прошу терміново повідомляти для прийняття заходів з нашого боку.

З повагою, та надією на краще,
голова УСВА С. Червонописький