Звернення Анатолія Линника щодо поширення пандемії коронавірусу

Шановні ветерани! Дорогі бойові побратими!

Про заходи з протидії поширенню пандемії COVID-19 сьогодні пишуть всі: і лікарі, і посадовці, і засоби масової інформації, і просто суспільно свідомі громадяни. Так має бути, адже поінформований означає озброєний.

Як голова Сумської обласної організації «Спілки ветеранів Афганістану» я звичайно занепокоєний здоров’ям учасників нашої організації, членів сімей загиблих. Абсолютно підтримую заклик голови Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Сергія Червонописького щодо виявлення прикладу громадянської дисципліни у виконанні рішень, прийнятих Кабінетом міністрів України.

Давайте контролювати і свій стан здоров’я, і гарне самопочуття побратимів, членів сімей загиблих. Спілкування за допомогою мобільних телефонів, інформування один одного про стан боротьби з пандемією в країні ніхто не забороняв.

Але найголовніше, (я не бажаю жодному з вас опинитися в медичному закладі), проте, якщо все ж таки це сталося – пам’ятайте про власні права ветеранів на медичне та побутове обслуговування!

Дотримуйтеся всіх обмежень та заборон, оприлюднених Кабінетом міністрів України, та рекомендацій від Міністерства охорони здоров’я – і все буде добре!

З надією на краще,
голова СОО «СОВЕАФ» Анатолій Линник