Вітаємо голову СОО «СОВЕАФ» Анатолія Линника з 56-річчям

Сьогодні, 30 березня, 56 років виповнюється голові Сумської обласної організації «Спілки ветеранів Афганістану» Анатолію Линнику. Від імені всіх членів організації, комітету сімей загиблих у Сумській області, друзів, побратимів та адміністрації сайту адресуємо з нагоди ювілею найщиріші побажання!

Шановний Анатолію Івановичу!

Без сумніву, Ваш життєвий і трудовий шлях заслуговує глибокої поваги та суспільного визнання. За роки очолення СОО «СОВЕАФ» Ви зробили неоціненний вклад у розвиток Спілки, вагомий внесок у допомогу та підтримку ветеранів Афганістану на Сумщині, родин загиблих. І ми давно звикли до Вас як до цілеспрямованої, мудрої людини, наділеної особливою здібністю консолідувати людей для досягнення спільної мети.

Щира вдячність Вам за процвітання Спілки, ентузіазм і самовідданість. Важко не помітити, що в усіх Ваших справах помічниками були невичерпне натхнення, ініціативність, новаторський підхід, гуманізм, висока вимогливість до себе й відповідальне ставлення.

Тож, сердечно зичимо, щоб повсякчас Вас супроводжував незрадливий успіх, надійні однодумці, підтримка рідних і близьких! Міцного здоров’я, творчої енергії та благополуччя на довгі роки!

З Днем народження!

Із вдячністю та найщирішими побажаннями,
Ваші побратими, друзі та колеги!