Привітання Анатолія Линника з Міжнародним днем медичної сестри

Шановні медичні сестри! Дорогі ветерани сестринської справи!

Від імені Сумської обласної організації «Спілки ветеранів Афганістану» прийміть найтепліші вітання з професійним святом – Міжнародним днем ​​медичної сестри!

Ви не лише стежете за станом пацієнтів, виконуєте розпорядження й призначення лікарів, координуєте прийом, а й надаєте часом незамінну підтримку та психологічну допомогу. Ви – більше, ніж просто персонал лікувального закладу, адже знаходитесь поруч у важку хвилину, часто стаєте пацієнтам найближчою людиною. Щиро дякуємо вам за вибір професії, за цілодобову турботу про людей і сумлінне ставлення до обраної справи.

Особливі слова подяки в цей день – на адресу наших ветеранів сестринської справи. Ваші заслуги перед країною, суспільством неможливо переоцінити, адже ціна їм – врятовані людські життя. Свої професійні вміння та навички, кращі традиції сестринської справи ви зберігаєте, примножуєте та не втомлюєтеся передавати молодому поколінню фахівців, щедро ділитися секретами майстерності, накопиченим досвідом.

Так нехай же ваш професіоналізм, чуйне серце й золоті руки завжди будуть винагороджені любов’ю та вдячністю. Бажаю, щоб віддане вами тепло й доброта повернулися до вас примноженими у вигляді здоров’я, щастя, радості та благополуччя!

З найкращими побажаннями,
голова СОО «СОВЕАФ» Анатолій Линник