Відбулася чергова зустріч голови УСВА з міністром у справах ветеранів

Міністр у справах ветеранів Сергій Бессараб і голова Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Сергій Червонописький обговорили гострі численні проблеми ветеранської спільноти

15 червня відбулася зустріч голови УСВА Сергія Червонописького з міністром у справах ветеранів Сергія Бессарабом.

Голова УСВА поінформував урядовця про поточну діяльність громадської організації ветеранів війни в умовах карантину. Під час бесіди детально обговорили основні принципові проблеми, що найбільше хвилюють ветеранів, і можливості щодо їх розв’язання в сучасних умовах.

По-перше, обговорено проекти законодавчих актів стосовно ветеранів війни, які надійшли до Верховної Ради України. Сергій Червонописький передав міністру матеріали аналізу змісту законопроектів, пропозиції фахівців і обласних організацій УСВА щодо їх вдосконалення, а також копії відповідних звернень до Голови Верховної Ради і народних депутатів України.

По-друге, у відповідь на звернення УСВА міністр Сергій Бессараб розповів про кроки щодо вирішення проблеми пільгового проїзду ветеранів зі всієї України у її столиці, зокрема про відповідні консультації з Віталієм Кличком і іншими керівниками Київської міськдержадміністрації, та запевнив, що  рішення з цього питання буде знайдено и права ветеранів не будуть порушені.

Сергій Червонописький нагадав про негативне ставлення ветеранів до медичної реформи і необхідність покращення умов лікування ветеранів Афганської війни, насамперед, у спеціалізованих госпіталях, зокрема у Всеукраїнському госпіталі «Лісова поляна».

Крім того, голова УСВА поінформував Сергія Бессараба про факти бюрократичного ставлення працівників структурного підрозділу соцзахисту у Волинській області при вирішенні питання надання статусу родині померлого інваліда війни – учасника бойових дій в Афганістані.

Сергій Бесараб погодився з тим, що таки факти не можуть бути залишені поза увагою ветеранських структур і відповідного реагування керівників влади.

Голова УСВА Сергій Червонописький і його заступник Олександр Литвинов розповіли про заплановані  заходи з нагоди 30-ї річниці УСВА і рішення Правління про перенесення термінів їх проведення у зв’язку з карантином.

Конструктивний діалог потужної громадської організації з профільним Міністерством триває.

Прес-служба УСВА