Анатолій Линник — з Днем ветеранів бойових дій

Шановні ветерани бойових дій! Шановні батьки загиблих героїв, вдови!

Знаєте, сьогоднішній День споріднений для мене з Днем Перемоги, адже День ветеранів бойових дій — теж «зі сльозами на очах». Вічно жива пам’ять про тих хлопців-героїв, які так і не повернулися додому, виконуючи свій військовий обов’язок.

Серед таких в Афганістані обірвалося життя 123 солдат із Сумщини. І ми, ветерани Афганістану, пам’ятаємо і з року в рік закликаємо молоде покоління також пам’ятати, цінувати ці подвиги.

Сьогодні в області 14 ветеранів Афганістану — інваліди І групи. Із першого дня заснування обласної організації «Спілки ветеранів Афганістану» нашою пріоритетною метою стало всіма можливими способами підтримати їх. Опікуємося й про батьків полеглих воїнів, їх 86 всього залишилося. Допомагаємо 17-и вдовам. І так повинно бути, адже те, що зробили ці хлопці, сини, чоловіки колись для країни — безцінно.

Дякую за честь і мужність нашим ветеранам. Упевнений, знищити ці якості в нас уже не зможе ніщо. І навіть зараз, якщо потрібно, кожен з нас точно встане на захист своєї родини, свого будинку, своєї країни.

Я щиро бажаю всім ветеранам бойових дій спокійних і щасливих днів. Нехай все, що ми зробили та продовжуємо робити, викликає визнання, захоплення та вдячність тих, заради кого живемо.

А з приводу походження свята додам — БОЙОВЕ БРАТСТВО БЕЗ КОРДОНІВ!

З глибокою повагою, прихильністю,
голова СОО «СОВЕАФ» Анатолій Линник