Відбулися перемовини керівництва СОО «СОВЕАФ» з представниками відділу Міністерства ветеранів України в Сумській області

9 липня до офісу Сумської обласної організації «Спілки ветеранів Афганістану» завітали начальник та головний спеціаліст відділу Міністерства ветеранів України в Сумській області Микола Бордюгов і Сергій Стороженко.

Перемовини з посадовцями тривали за участі голови СОО «СОВЕАФ» Анатолія Линника, почесного голови Спілки Володимира Артюха, заступника голови СОО «СОВЕАФ», голови Сумської міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану Володимира Рикуна, голови комітету загиблих у Афганістані в Сумах Олександри Лимаренко, учасника АТО, члена СОО «СОВЕАФ» Олексія Валієва, члена СМО УСВА Станіслава Лук’яненка.

Серед порушених питань йшлося здебільшого про можливу ефективну співпрацю між обласною Спілкою та відділом Мінветеранів. Обговорили нагальні проблеми ветеранів Афганістану: поліпшення житлово-побутових умов, медичне забезпечення, зубопротезування учасникам бойових дій та інвалідам війни, які перебувають на черзі. Говорили й про утримання «Сумського обласного клінічного госпіталю ветеранів війни».

Також спілкувалися про створення традиційної ради учасників бойових дій. Володимир Артюх наголосив, що не можна розмежовувати ветеранів Афганістану та АТО, дотримуючись рівності між ветеранами, відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Наприкінці полілогу обговорили відзначення Дня українських миротворців 15 липня.