Привітання голови СОО «СОВЕАФ» Володимиру Рикуну з переобранням головою СМО УСВА

Шановний Володимире Іллічу!

Як голова Сумської обласної організації «Спілки ветеранів Афганістану» щиро вітаю Вас з переобранням на посаду голови Сумської міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану.

Хочу акцентувати на тому, що Вас переобрали одноголосно, а отже, це не лише приємний прояв довіри «афганської» спільноти міста, а й величезна відповідальність за покладені надії та сподівання кожного, хто віддав голос «за».

Я також підтримав Вашу кандидатуру, бо переконаний, що Ви докладете максимум зусиль, особистий потенціал, досвід і талант на благо ветеранів Афганістану міста, сімей загиблих. І пам’ятайте, будь-яку Вашу гарну ініціативу обласна організація завжди підтримає, недосконалу – скоригуємо.

Бажаю продовжувати керуватися властивою Вам глибокою відповідальністю, слідувати завданням, зазначеним в Статуті Спілки.

Зичу енергії та сили духу для того, щоб продовжувати виконувати обов’язки. І нехай впевненість у своїх силах, успіх, підтримка однодумців і надійних друзів будуть Вашими вірними супутниками на цьому нелегкому шляху!

З повагою та вірою,
голова СОО «СОВЕАФ» Анатолій Линник