Звернення голови УСВА з приводу виборів у місцеві органи влади

Шановні громадяни України! Шановні ветерани, бойові друзі! Шановні члени родин ветеранів!

Ми разом із вами підійшли до нового відповідального рубежу — виборів у місцеві органи влади.

Місцевим органам влади поступово надається все більше і більше повноважень у вирішенні наших повсякденних життєвих питань, в реалізації державних соціальних гарантій і захисті наших прав на лікування і достойне виховання наших дітей. Тому всім нам необхідно відповідально віднестись до виборів. Від цього, від їх підсумків, залежить наше життя.

Ветерани Афганської війни завжди користувалися і користуються великою повагою у нашого народу. За рідким виключенням вони – мужні, чесні, порядні люді, які зберігають традиції бойового братерства, піклуються про родини загиблих побратимів, передають свій бойовий досвід захисникам України, працюють з молоддю.

Ветерани Афганської війни завжди відстоюють права найбільш незахищених верств населення. Вони разом з ветеранами праці, чорнобильцями, ветеранами військової служби, ветеранами сучасних воєн. Якщо в органах місцевої влади буде більше таких людей, то й буде нам на кого покластися у вирішенні будь-яких повсякденних проблем.

Зараз закінчилося висування кандидатів в органи місцевої влади всіх рівнів від селищних рад, рад ОТГ, районних і міських рад, міських голів, обласних рад. На всіх цих щаблях влади в кандидатах зареєстровані ветерани Афганської війни. Ми закликаємо всіх громадян України, всіх ветеранів і членів їх сімей голосувати за ті списки кандидатів, де є ветерани Афганської війни, за тих кандидатів у міські голови, які є ветеранами Афганської війни.

Вони не підведуть! Це ваші люди! Із ними ми будемо жити краще!

Голова УСВА, Сергій Червонописький