Анатолій Линник: «З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю, висловлюю щиру подяку Медичному центру «Флоріс»

Шановні ветерани Афганістану!

14 жовтня 1992 року Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН затверджено Міжнародний день людей з інвалідністю. Відтоді щорічно 3 грудня суспільство масово звертає увагу на проблеми найбільш вразливих категорій суспільства, захист їх прав, гідності й благополуччя.

Що значить Міжнародний день людей з інвалідністю для членів Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)? Цей день більшості ветеранів бойових дій насправді «болить». Надто – тим 3560 українцям, які внаслідок війни в Республіці Афганістан повернулися з інвалідністю.

Підтримати таких бойових товаришів – наше першочергове завдання.

Як голова СОО «СОВЕАФ», я опікуюся цим і щиро вдячний кожному посадовцю, лікарю, який надає допомогу нашим ветеранам з інвалідністю. Відверто кажучи, таких добродіїв одиниці. Але про них хочеться говорити. 

Тож, з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю, висловлюю щиру подяку Медичному центру «Флоріс». За небайдужість до здоров’я та самопочуття ветеранів Афганістану на Сумщині, за готовність безоплатно прийти на поміч кожному «афганцю», за толерантність та дбайливе ставлення окремо дякую головному лікарю МЦ «Флоріс» Валерію Гапченку.

Дбати про ближнього – велика справа, а опікуватися тими, хто брав участь у бойових діях,  – наш святий громадянський обов’язок.

Тож, тримаймося разом, і все буде добре!

З повагою та вдячністю,
голова СОО «СОВЕАФ» Анатолій Линник