Привітання Анатолія Линника з Новим роком та Різдвом Христовим

Дорогі воїни-інтернаціоналісти! Шановні члени родин загиблих!

Уже звідусіль лунають новорічні привітання, теплі побажання, радісні оклики… Я слухаю їх і помічаю тенденцію тішитися завершенню 2020-го. Це точно перший рік останнього століття, з яким ми так нетерпляче прагнемо розпрощатися.

Не буду за подібністю приближати те, що й так станеться через кілька годин, а справедливо зазначу: 2020-й рік виховав більшість із нас, він показав нам ціну життя, довів, що ніщо не вічне й акцентував на швидкоплинності буття.

Рік пандемії, яка сколихнула світ, сколихнув і нашу свідомість. І як ніколи раніше стали зрозумілими банальні речі: здоров’я – це найдорожчий скарб, який у нас є.

2020-й, як і попередні роки, продовжував забирати життя наших побратимів. Я хотів би, щоб у прийдешньому році «афганська» спільнота не зазнавала втрат. Це найголовніше.

А з рештою, давайте залишимо в році, що минає все, що обтяжує та непокоїть. Сердечно зичу кожному зберігати в душі любов та оптимізм, атмосферу спокою й добробуту. Нехай оминають всі біди та незгоди, а добрі справи повертаються сторицею.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою та найкращими побажаннями,
голова СОО «СОВЕАФ» Анатолій Линник