На Середино-Будщині тривають національно-патріотичні заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

11 лютого в Опорному Середино-Будському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 школярі зустрілися з ветеранами-інтернаціоналістами. Спілкування приурочили до 32-ї річниці виведення радянських військ із Афганістану та Дня вшанування учасників війни на території інших держав.

Героїв, які так і не повернулися, в школі вшанували хвилиною мовчання, а на честь живих учні організували концерт. Окрім того, дирекція школи вручила подяки ветеранам за військове-патріотичне виховання молоді, виконаний з честю обов’язок та власний приклад як взірець для наслідування.

Цього ж дня ветерани з Середино-Будщини завітали й до Центральної бібліотеки. Там «афганці» зустрілися з випускниками Серединобудської загальноосвітньої школи №2.

Для присутніх працівники бібліотеки розповіли про Героїв Радянського Союзу, зокрема загиблого 16 січня 1984 року у Афганістані, командира 200-ї штурмової бригади авіаційної ескадрильї в складі 40-ї армії Червонопрапорного Туркестанського воєнного округу, уродження Середино-Буди підполковника Петра Рубана.