Відбулося засідання Правління СОО «СОВЕАФ»

В офісі Сумської обласної організації «Спілки ветеранів Афганістану» відбулося чергове засідання Правління СОО «СОВЕАФ».

19 березня очільники міських та районних «афганських» організацій разом із керівництвом обласного об’єднання спілкувалися з приводу:

— ротації в Правлінні з боку організацій у Кролевці та Шостці

— зміни структури організації у зв’язку з децентралізацією

— створення координаційних рад при міських виконкомах

— фінансування зубопротезування

— безкоштовних ліків

— виконання програми безоплатного проїзду в приміському транспорті

— законопроектів про зміну Закону про пільги, тощо.

Розпочали, до речі, з приємного, оскільки мали іменинника. День народження святкував голова Охтирської міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану Григорій Довгаль. Від обласної спільноти ветеранів побратиму вручили пам’ятний подарунок. Ікону Янгола-Охоронця Григорія імениннику передав настоятель церкви Іоана Воїна отець Євгеній.

Між іншим, отця Євгенія без відзнаки також не залишили. Йому віддали шану за десятирічну співпрацю з ветеранами Афганістану на Сумщині.

Пам’ятні подарунки отримали також очільники Недригайлівської районної спілки ветеранів Афганістану Олександр Педько та Середино-Будської міської Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Олександр Шульгін. На Недригайлівщині та Середино-Будщині минулого року завершили зведення пам’ятників воїнам-інтернаціоналістам. Отже, віднині в кожному районі Сумщини є місце для вшанування полеглих героїв.

Щодо ротації в Правлінні

Громадську організацію «Кролевецьку районну організацію Української Спілки ветеранів Афганістану» очолив Сергій Хоменко. Керівником «Шосткинської міської організації УСВА» обрали Віктора Приходька.

Щодо структури СОО «СОВЕАФ»

Доносимо до вашого відома рішення Правління СОО «СОВЕАФ» від 19 березня 2021 року.

У зв’язку з проведенням Адміністративно-територіальної реформи в Україні (2015–2020) – реформи адміністративно-територіального устрою України та перерозподілу повноважень між центральними та місцевими органами влади.

Правління СОО «СОВЕАФ» постановило:

  1. Правлінням територіальних організацій внести пропозиції щодо подальшої діяльності їх організацій, а саме – структури й керівних органів.
  2. Доручити Президії СОО «СОВЕАФ» узагальнити пропозиції територіальних організацій УСВА щодо їх оновленої структури з урахуванням змін адміністративно-територіального устрою Держави.
  3. Президії СОО «СОВЕАФ» підготувати пропозиції щодо нової редакції Статуту СОО «СОВЕАФ» відповідно до нового адміністративного устрою України та Закону України «Про громадські об’єднання».
  4. Зміни до Статуту прийняти на Конференції СОО «СОВЕАФ», про проведення якої ухвалити рішення відповідно до Статуту УСВА.
  5. На термін до Конференції СОО «СОВЕАФ» затвердити «Тимчасове положення про місцеві осередки (територіальні, місцеві, первинні організації)».