Голова УСВА відправив повторне звернення до Президента України

“16” листопада 2021 р. № 66

Президенту України
В.О. Зеленському

Пане Президенте!

19 жовтня 2021 року з надією на зустріч з вами до будівлі Офісу Президента України зі всіх областей України зібралися учасники бойових дій на території інших держав, об’єднані Українською Спілкою ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

Для початку діалогу з ветеранами війни зустрілися Заступник керівника Офісу Президента Роман Машовець і радник – уповноважений Глави держави з питань забезпечення прав захисників України Олена Вербицька, які отримали вимоги і пропозиції ветеранів до Президента України стосовно проблем що їх турбують.

Керівники Офісу Президента України запевнили ветеранів, що за підсумками зустрічі терміново буде опрацьовано проект протокольного доручення  Президента України керівнику Уряду стосовно вирішення питань, порушених ветеранами з конкретними термінами виконання.

Керівники територіальних організацій УСВА та ветерани, які брали участь у заході біля Офісу Президента України висловлюють занепокоєння відсутністю ознак виконання домовленостей.

З метою прискорення виконання домовленостей направляю повторно копію Звернення ветеранів війни до Президента України від 19.10.2021 р., та пропозиції Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) щодо змісту відповідного протокольного доручення Президента України за підсумками публічного заходу ветеранів війни 19.10.2021 р.

Додатки:
— копія Звернення УСВА від 19.10.2021 р. — 1  арк.,
— пропозиції УСВА до протокольного доручення — 4 арк.

З повагою
Голова УСВА                                                                                    С.В.Червонописький

Джерело: usva.org.ua