Привітання Анатолія Линника з 28-ю річницею виведення військ з Афганістану

Привітання Анатолія Линника з 28-ю річницею виведення військ з АфганістануШановні учасники бойових дій, воїни — інтернаціоналісти!
Від імені Сумської обласної організації \»СОВЕАФ\» (Спілка ветеранів Афганістану) сердечно вітаю вас з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 28 — ю річницею виведення військ з Афганістану.
 
З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам\’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов\’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.
 
Ви, дорогі побратими, як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. 
 
У глибокій шанобі схиляємо голову перед пам\’яттю, тих хто загинув заради забезпечення миру. Ми завжди будемо пам\’ятати всіх тих, хто не повернувся.
 
Дякую вам, учасники бойових дій, за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність.
 
Від усього серця бажаю вам і вашим родинам здоров\’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.
 
Пам\’ятаємо загиблих і шануємо живих!
З повагою
Голова СОО \»СОВЕАФ\» Анатолій Линник