Привітання Анатолія Линника з 8 Березня

Привітання Анатолія Линника з 8 Березня8 Березня — найулюбленіше жіноче свято, саме в цей день всі представниці кращої половини людства розцвітають наче весняні квіти, а чоловіки проявляють стільки уваги, скільки вони достойні отримувати щоденно. Все найсвітліше, що є у нашому житті — весна, радість, щастя, кохання, пов\’язане з Жінкою — берегинею людського роду.
Милі жінки!
 
Від імені Сумської обласної організації \»СОВЕАФ\» (Спілка ветеранів Афганістану) сердечно вітаю вас з чудовим весняним святом — Міжнародним жіночим днем — 8 Березня!
 
У цей святковий день, хочу висловити слова вдячності жінкам, які чекали чоловіків з війни, мамам, які не спали вночі, чекаючи синів з фронту та сестрам, які оберігали своїх братів! Саме завдяки вашій підтримці, турботі та любові у нас, чоловіків, завжди є впевненість у тому, що нас люблять та чекають, що нам є за кого змагатись та заради кого жити. 
 
Від усієї душі бажаю вам міцного здоров\’я, жіночого щастя, добра та достатку, творчих звершень та благополуччя, тепла і кохання! Нехай весняне сонечко осяє вашу оселю, а любов і повага — ваші добрі серця. Хай чисте джерело вашої долі щедро дарує вам красу і радість, здійснення мрій і сподівань. Нехай весняне свято буде для вас багатими квітами, посмішками від близьких та рідних! 
 
Зі святом!
 З повагою та найкращими побажаннями,
голова СОО \»СОВЕАФ\» Анатолій Линник