Привітання Анатолія Линника з Днем Перемоги!

 Дорогі визволителі, шановні ветерани Великої Вітчизняної війни! 
 
Привітання Анатолія Линника з Днем Перемоги!Від імені Сумської обласної організації \»СОВЕАФ\» (Союз ветеранів  Афганістану) сердечно вітаю вас з 72 — ю річницею Великої Перемоги!
 
Багато років минуло від незабутнього Травня 1945 року, але й сьогодні великий подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.
 
У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.
 
Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за ваш безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку не знало людство.
 
Ми у вічному боргу перед вами, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які ви виявили в боях за рідну землю.
 
Вітаючи всіх, хто пройшов крізь вогонь Великої Вітчизняної, а також сумчан із Днем Перемоги, бажаю вам і вашим рідним міцного здоров\’я, сімейного благополуччя та затишку в ваших оселях, довгих літ щасливого та мирного життя!!!
 
З глибокою повагою та найкращими побажаннями,
голова Сумської обласної організації \»СОВЕАФ\»
Анатолій Линник