Привітання Анатолія Линника з Днем Захисника України

Привітання Анатолія Линника з Днем Захисника УкраїниШановні воїни, ветерани війни та захисники Вітчизни!

Від імені Сумської обласної організації "СОВЕАФ" (Спілка ветеранів Афганістану) прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці!

Ці знаменні дати нерозривно пов'язані між собою, символізують зв'язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями. Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємося до Матері Божої про мир, добро, благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу.

Найтепліші слова вдячності висловлюю ветеранам, чий подвиг у роки Великої вітчизняної війни завжди буде взірцем самовідданого служіння рідній Батьківщині. 
 
Найщирішого вдячного слова заслуговують ті вчорашні воїни, учасники бойових дій на територіях інших держав, які з честю виконали свій священний інтернаціональний обов’язок перед Вітчизною і нашим народом. Дякуємо дорогі наші, за спокій домівок та благополуччя рідних!
 
У цей святковий день бажаю вам міцного здоров'я, благополуччя та мирного неба! Нехай ваші сила і мужність завжди базуються на любові і підтримці рідних та близьких!
З повагою та найкращими побажаннями
голова СОО "СОВЕАФ" Анатолій Линник