Відбулась VIII звітно-виборча конференція Сумської обласної організації «СОВЕАФ»

Відбулась VIII звітно-виборча конференція Сумської обласної організації "СОВЕАФ"26 травня 2018 року у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації відбулась VIII звітно-виборча конференція Сумської обласної організації \»СОВЕАФ\» (Спілка ветеранів Афганістану). На конференцію прибули 53 делегати з усіх міст і районів області та представники комітету сімей загиблих.
\»У цей складний період нам вдалося не тільки зберегти організацію, а й проводити активну роботу з захисту інтересів воїнів-інтернаціоналістів. За цей час ми домоглися додаткових виплат з обласного бюджету родинам загиблих, інвалідам І групи, забезпечення пільгового проїзду, належного медичного обслуговування\», — зазначив голова організації Анатолій Линник.
Хоча останніми роками відсутнє фінансування з обласного бюджету, громадська організація, завдяки підтримці її членів, депутатів усіх рівнів, продовжує активну діяльність: у шпиталі ветеранів війни відремонтовано 20 палат; надається допомога військовим частинам, що перебувають у зоні проведення антитерористичної операції. До речі, 18 воїнів — \»афганців\» пройшли та проходять службу в зоні АТО. В обласному офісі організації працює юрист, який надає необхідну правову допомогу.
За ініціативи обласної організації \»СОВЕАФ\», започатковані зустрічі з керівництвом області, керівниками структурних підрозділів органів влади на яких обговорюються проблемні питання та шляхи їх вирішення.
\»Держава повинна піклуватися про всіх, хто захищав Батьківщину. Ми підтримуємо ветеранів всіх воєн: Великої Вітчизняної війни, воїнів-інтернаціоналістів, учасників АТО. Як депутат обласної ради, завжди підтримую рішення, спрямовані на забезпечення пільг, покращення медичного обслуговування цих категорій\», — зазначив член правління організації, депутат обласної ради Олег Бояринцев.
Однією з негативних тенденцій учасники конференції визначили намагання розділити учасників бойових дій. На загальне переконання делегатів конференції цього не можна допустити, адже це тільки послабить ветеранський рух і не дозволить ефективно відстоювати власні права.
\»Необхідно брати курс на об\’єднання ветеранів воєн. Адже іноді представники влади не поважають ту категорію людей, яка захищає країну. Тому необхідно впливати на органи влади\», — відзначив делегат конференції, начальник Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. І.Г. Харитоненка Юрій Свідлов.
Підсумовуючи роботу організації за звітний період, делегати одностайно підтримали рішення правління від 20.10.2017р. та переобрали Анатолія Линника головою Сумської обласної організації \»СОВЕАФ\» (Спілка ветеранів Афганістану) на новий термін, затвердили новий склад правління та контрольно-ревізійної комісії.
Відбулась VIII звітно-виборча конференція Сумської обласної організації "СОВЕАФ"
Відбулась VIII звітно-виборча конференція Сумської обласної організації "СОВЕАФ"