Пам\’ять жива

Пам'ять жива17 серпня на Алеї Героїв (меморіалі загиблим воїнам-інтернаціоналістам), 

відбулося урочисте освячення будівництва погруддя героїв-афганців.  Настоятель храму Святого праведного Іоанна Руського — отець Євген благословив будівництво майбутніх постаментів.

Ініціатором будівництва бюстів воїнам виступила Сумська обласна організація ветеранів Афганістану «СОВЕАФ», яка таким чином прагне вшанувати героїв та віддати їм належну шану. Поряд з уже встановленим постаментом командира повітряно-десантними військами СРСР Василя Маргелова та полковниками авіації  Володимиром Кучеренком і Петром Рубаном згодом з’являться три нові бюсти. Серед них: Герой Радянського Союзу, командир 40-ї армії — Борис Громов, Герой України — Сергій Чернописький та посмертно нагороджений орденом Леніна — Сергій Ошомок.

За словами Анатолія Линника, голови обласної організації «СОВЕАФ» (Спілки ветеранів Афганістану), треба пам\’ятати, що меморіали і пам\’ятники — не тільки літопис героїзму і слави, не тільки скорботна пам\’ять про загиблих, це могутній засіб виховання любові до Вітчизни. «Створення меморіалу слави воїнам Афганістану сприятиме кращій ознайомлення населення з історією. Молодь знатиме, що така війна була і зможе побачити її героїв в обличчя» — зазначив посадовець.

Урочисте відкриття постаментів героям-афганцям планується на початок грудня. 

 

Пам'ять живаПам'ять жива

 Пам'ять жива